2016 Sindikat Poreske uprave Srbije

Pojašnjenje ponude Madigroup-e zaposlenima u PURS

 

 

Poštovani,

povodom raznih pitanja i nedoumica vezanih za ponudu Medigrupe predstaviću vam sledeća pojašnjenja.

Paketi su podeljeni u 2 grupe:

1 grupa Standardni paketi podeljeni u 4 nivoa(bronzani,srebrni,zlatni i platinasti). Uzećemo za primer bronzani. Ugovor se potpisuje na 11 ili na 13 meseci, mesečna rata je 20 eura (u zavisnosti od interesovanja moguća je niža cena).

Rata je ista tokom celog perioda otplate a korisnik može iskoristiti do 1000 MGB (1 MGB = 1 euro) , što dalje znači da korisnik bronzanog paketa za potpisan Ugovor na 11 meseci ukupno plaća 220 eura(11*20)a može koristiti usluge u Medigrupi do 1000 eura, sa tim što se uz bronzani paket dobija BESPLATNI preventivni sistematski pregled, u poslatoj ponudi piše šta obuhvata pregled za koji nivo paketa.

Navedena lista dostupnih usluga i onih koje nisu dostupne za MGB u okviru paketa podložna je izmeni u zavisnosti od potreba naših članova koje ćemo utvrditi nakon eventualnog potpisivanja ugovora.

Navedeni popusti su ponuđeni nakon iskorišćenih bodova i važe za navedene usluge i  u periodu za koji je potpisan Ugovor, sa tim što ako primera radi u bronzanom paketu u kojem korisnik ima pravo do 1000 eura neka usluga koju hoće da uradi košta 2000 eura on može da iskoristi tih 1000 eura odnosno bodova a ostatak da plati uz navedeni dodeljeni popust.

BONUS popusti su za usluge koje nisu obuhvaćene paketom odnosno za koje se ne mogu koristiti bodovi iz paketa već ovi popusti važe na redovne cene u Medigrupi i ovi bonus popusti se ostvaruju sklapanjem Ugovora o navedenim zdravstvenim paketima Medigrupe.

Cena usluga ostaje ista za sve vreme dok traje Ugovor.

2 grupa Copayment model se takođe deli u 4 nivoa (bronzani,srebrni,zlatni i platinasti).Uzećemo za primer bronzani. Ugovor se potpisuje na 11 ili na 13 meseci, mesečna rata je 15 eura (u zavisnosti od interesovanja moguća je niža cena).

Rata je ista tokom celog perioda otplate a korisnik može iskoristiti do 1000 MGB (1 MGB = 1 euro) , što dalje znači da korisnik bronzanog paketa za potpisan Ugovor na 11 meseci ukupno plaća 165 eura (11*15) a može koristiti usluge u Medigrupi do 1000 eura,sa tim što se uz bronzani paket dobija BESPLATNI preventivni sistematski pregled, u poslatoj ponudi piše šta obuhvata pregled za koji nivo paketa.

U ovom Copayment modelukorisnikplaća određeni deo usluge, uz navedeni primer paketa (bronzani) uslugu korisnik plaća 20 % dok se preostalih 80 % odbija od ukupne sume moguće za korišćenje, u bronzanom paketu je to  1000 eura.

Navedena lista dostupnih usluga i onih koje nisu dostupne za MGB u okviru paketa podložna je izmeni u zavisnosti od potreba naših članova koje ćemo utvrditi nakon eventualnog potpisivanja ugovora.

Navedeni popusti su ponuđeni nakon iskorišćenih bodova i važe za navedene usluge i  u periodu za koji je potpisan Ugovor, sa tim što ako primera radi u bronzanom paketu u kojem korisnik ima pravo do 1000 eura neka usluga koju hoće da uradi košta 2000 eura on može da iskoristi tih 1000 eura odnosno bodova a ostatak da plati uz navedeni dodeljeni popust.

BONUS popusti su za usluge koje nisu obuhvaćene paketom odnosno za koje se ne mogu koristiti bodovi iz paketa već ovi popusti važe na redovne cene u Medigrupi i ovi bonus popusti se ostvaruju sklapanjem Ugovora o navedenim zdravstvenim paketima Medigrupe.

Cena usluga ostaje ista za sve vreme dok traje Ugovor.

Korisnik paketa može priključiti članove uže porodice(supružnik i deca) sa tim što će on biti nosilac paketa i preko njega će se odbijati za člana porodice, dakle za svakog člana se odbija posebno (za supružnike 2 bronzana paketa koštaju pri Ugovoru na 11 meseci 40 eura mesečno odnosno 440 godišnje).

Navedena mesta u kojima se mogu koristiti usluge uz paketa su jedinice u ličnom valsništvu Medigrupe. Medigrupa ima potpisane Ugovore o partnerskoj saradnji širom Srbije sa raznim privatnim klinikama tako da se sve navedene usluge koje su obuhvaćene paketom mogu iskoristiti u svakom mestu u Srbiji.

Vezano za preglede "covid total check"i"after covid check" navedeni su pregledi koji se vrše sa tim što je uz serološke testove (uzorak se uzima iz krvi i utvrđuje se nivo i broj antitela)  uveden i antigenski test(bris se uzima iz nosa) koji je takođe priznat i pouzdan kao i PCR test.

Budite slobodni da uputite još pitanja ako je potrebno.

Sa poštovanjem,

Milan Dumić, predsednik JOSPURS

Ko je on-line

Ko je na mreži: 2 gostiju i nema prijavljenih članova

VRH